🎙 Podcast Nekonečná renta

Svět investování a vše kolem něj. Jak si zajistit vlastní nekonečnou rentu nezávislou na Vaší firmě, Vašem zaměstnání či podnikání.

Otázky či námět na téma podcastu nám můžete napsat na 📧 podcast@kopecky-advisory.cz

Pokud chcete, aby Vám nic neuteklo, tak se můžete přihlásit k odběru našeho 📰 newsletteru.

Podcast si můžete poslechnout na svých oblíbených platformách:

Proč neinvestovat jenom do nemovitostí? Jaká je současná ztráta na nemovitostech?

Proč nemusí být nemovitosti vždy to nejlepší investicí? Víte, jakou máte na nemovitostech nyní ztrátu? Je větší, než si myslíte. Do čeho tedy investovat, aby to bylo bezpečné?

Za jak dlouho se investice zdvojnásobí?

Pravidlo pro výpočet zdvojnásobení investice. Jak rychle se mi zdvojnásobí penzijní spoření nebo spořicí účet? Při jakém zhodnocení se mi investice zdvojnásobí přesně za 10 let? Jak investovat, aby došlo k rychlému násobení investice?

Jak dosáhnout při investování vyššího výnosu?

V této epizodě najdete způsob, jak to v současné době udělat, abyste měli možnost získat v budoucnu vyšší výnos ze svých investic. Dále se dozvíte, jak investovat, pokud se obáváte ještě dalšího poklesu.

Co nyní s hotovostí? Spořicí účet nebo něco jiného?

Kam umístit hotovost nebo krátkodobou rezervu? Jaký je nejlepší spořicí účet nebo termínovaný vklad. Existuje i lepší řešení, než spořicí účet či termínovaný vklad. Je řešením investice do zlata? Jak překonat inflaci? Lze to vůbec?

Jsou trhy na dně nebo bude propad ještě pokračovat?

Jak na vás působí propady trhů? Michael Burry předpovídá na trhu apokalypsu a nejen on. Máme všem těmto předpovědím věřit? Jak jsou takové předpovědi přesné? V podcastu můžete zjistit, že nemusí být úplně vhodné se apokalyptickými scénáři řídit.

zdroj:
https://archiv.hn.cz/c1-67110020-sazet-na-zvestovatele-akciovych-krachu-co-se-obcas-trefi-rozumny-investor-udela-jinou-vec

Pavel: Když jsem investoval sám, bál jsem se, že udělám chybu.

Příběh pana Pavla o jeho cestě k investování. O tom, jak investoval sám na Degiru. Jak si založil účet na roboadvisory platformě. A co ho nakonec vedlo k tomu, že využil našich služeb privátního investičního poradenství.